public

Pozbądź się z nami bólu pleców w 30 dni!

Cudowną właściwością ludzkiego ciała jest to, że adoptuje się ono do najczęściej przyjmowanej w ciągu dnia pozycji. Ale czy efekty tego są na pewno cudowne?

Ostatni post Jak dobrać obciążenia treningowe? przez Long Life Lounge public

Cudowną właściwością ludzkiego ciała jest to, że adoptuje się ono do najczęściej przyjmowanej w ciągu dnia pozycji. Jeśli więc siedzisz i pochylasz się do przodu lub robisz łuk do tyłu, mięśnie i stawy utworzą pewnego rodzaju rusztowanie ułatwiające utrzymanie tego stanu, ale za to utrudniające przyjęcie później lepszych pozycji. Ludzie na ogół nie zdają sobie sprawy z tego, że pozycja w jakiej spędzają większość dnia, ma też przełożenie na to, jak poruszają się przez resztę tego dnia. A dobra jakość ruchu (podobnie jak zła) może wyraźnie wpłynąć na jakość życia. Choć proces pogarszania pracy organizmu jest powolny, to jednak postępuje nieubłagalnie i bez odpowiedniej reakcji wywrze olbrzymi wpływ na jakość życia, ciało nie będzie pracowało optymalnie ze względu na ograniczone ruchy.

Panaceum na zwiększenie zakresu ruchomości w stawach i poprawnej biomechaniki ciała jest odwiedzenie fizjoterapeuty, który sprawdzi zakres ruchomości w stawach, która ma wpływ na technikę wykonywania ćwiczeń i przeciwdziałanie urazom w życiu codziennym. Należy zrozumieć i pokonać pewne przeszkody czy blokady na drodze do zdrowia i dobrego samopoczucia, a trenerzy w Strefie 3L są specjalistami w tym zakresie.

Wiele osób przekonało się już dzięki nam, że można żyć bez bólu, leków i maści. Nowoczesne formy treningu zoptymalizowane w czasie pod okiem trenera/ fizjoterapeuty, wspólne rozciąganie na innowacyjnych maszynach Flow i Extrafit oraz masaże tkanek głębokich skutecznie pomagają w dolegliwościach bólowych związanych z kręgosłupem, takimi jak np.:

Umów się na sesję treningu wprowadzającego wraz z rozciąganiem, a jeżeli jesteś już naszym klubowiczem zapytaj o indywidualna diagnostykę i rozciąganie z fizjoterapeutą w ramach członkostwa! A może jest coś jeszcze, w czym chciałbyś żebyśmy Ci pomogli?

Dla kogo?
Dla osób mających siedzący lub stojący tryb pracy.

Kobiet po ciąży - podczas ciąży nabawiłaś się ogromnego bólu kręgosłupa, a dodatkowe kilogramy, których w ciąży Ci przybyło jeszcze bardziej obciążyły Twoje stawy?

Osób starszych, chorujących na rwę kulszową, zwyrodnienia, miewających bóle pleców i bioder.

Kontuzjowanych sportowców, którzy są wykluczeni z tradycyjnych treningów w zwykłej siłowni.

Dla wszystkich, chcących zadbać o swój kręgosłup i – nawet, jeśli obecnie nie odczuwają żadnego bólu, pragnących zadziałać profilaktycznie i uprzedzić ewentualne problemy dotyczące swoich pleców i bioder.

Jeszcze się zastanawiasz? Sprawdź nasze dobre opinie i nie myśl długo! To będzie świetna decyzja! Zdziwisz się, jak szybko wrócisz do formy!

Zapisz się na trening Milon! Zapisuję się

Zapisz się na trening EMS w Koszalinie: Zapisuję się!

Zapisz się na trening EMS w Szczecinie: Zapisuję się!

www.strefa3l.pl

Long Life Lounge

Opublikowano rok temu