public

Płaski brzuch to nie tylko efekt wizualny

Elektrostymulacja mięśniowa EMS działa kompleksowo. Przeczytaj, dlaczego warto wybrać właśnie ten system treningowy!

Ostatni post Jak dobrać obciążenia treningowe? przez Long Life Lounge public

Czy wiecie, że niewątpliwą zaletą treningu elektrostymulacji mięśniowej EMS jest kompleksowe działanie na MIĘŚNIE BRZUCHA?

Trening EMS wzmacnia:

Rzadko zdajemy sobie sprawę z tego, w jak dużym stopniu kondycja mięśni poprzecznych brzucha odbija się na wyglądzie naszej sylwetki. Zwykle wydaje nam się, że aby mieć płaski brzuch wystarczy robić dużo brzuszków – nic bardziej mylnego! To ćwiczenie wzmacnia tylko zewnętrzne warstwy mięśni w okolicach pasa. Żeby skutecznie wyszczuplić brzuch, trzeba zaktywizować ukryte głębiej mięśnie poprzeczne. To właśnie one „trzymają” od środka zawartość jamy brzusznej – im są mocniejsze, tym brzuch wygląda na bardziej płaski, zwarty i jędrny. Jeśli są osłabione, brzuch zaczyna wystawać.

Poznaj ćwiczenia na mięsień poprzeczny brzucha, dzięki którym szybko schudniesz i odciążysz swój kręgosłup i to tylko w 20 minut!

Są siłownie i kluby fitness, my nie jesteśmy żadnymi z nich. U nas kondycję, sylwetkę, moc, energię otrzymujesz jako dodatek do zdrowego treningu w innowacyjnej technologii. Chcesz poczuć na czym polega różnica? Odwiedź Strefę 3L!

Zapisz się na trening EMS w Koszalinie: Zapisz się!

Zapisz się na trening EMS w Szczecinie: Zapisz się!

www.strefa3l.pl

Long Life Lounge

Opublikowano rok temu