public

Płaski brzuch to nie tylko efekt wizualny

Elektrostymulacja mięśniowa EMS działa kompleksowo. Przeczytaj, dlaczego warto wybrać właśnie ten system treningowy!

9 miesięcy temu

Ostatni post Co MUSISZ wiedzieć o metodzie elektrostymulacji mięśniowej EMS? przez Long Life Lounge public

Czy wiecie, że niewątpliwą zaletą treningu elektrostymulacji mięśniowej EMS jest kompleksowe działanie na MIĘŚNIE BRZUCHA?

Trening EMS wzmacnia:

Rzadko zdajemy sobie sprawę z tego, w jak dużym stopniu kondycja mięśni poprzecznych brzucha odbija się na wyglądzie naszej sylwetki. Zwykle wydaje nam się, że aby mieć płaski brzuch wystarczy robić dużo brzuszków – nic bardziej mylnego! To ćwiczenie wzmacnia tylko zewnętrzne warstwy mięśni w okolicach pasa. Żeby skutecznie wyszczuplić brzuch, trzeba zaktywizować ukryte głębiej mięśnie poprzeczne. To właśnie one „trzymają” od środka zawartość jamy brzusznej – im są mocniejsze, tym brzuch wygląda na bardziej płaski, zwarty i jędrny. Jeśli są osłabione, brzuch zaczyna wystawać.

Poznaj ćwiczenia na mięsień poprzeczny brzucha, dzięki którym szybko schudniesz i odciążysz swój kręgosłup i to tylko w 20 minut!

Są siłownie i kluby fitness, my nie jesteśmy żadnymi z nich. U nas kondycję, sylwetkę, moc, energię otrzymujesz jako dodatek do zdrowego treningu w innowacyjnej technologii. Chcesz poczuć na czym polega różnica? Odwiedź Strefę 3L!

Zapisz się na trening EMS w Koszalinie: Zapisz się!

Zapisz się na trening EMS w Szczecinie: Zapisz się!

www.strefa3l.pl

Long Life Lounge

Opublikowano 9 miesięcy temu