public

Pierwsze kroki w klubie treningowym

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o Strefie 3L, pierwszych treningach i naszym podejściu do klubowiczów, ten artykuł jest właśnie dla Ciebie!

Ostatni post Jak dobrać obciążenia treningowe? przez Long Life Lounge public

Nowe otoczenie, nowi ludzie… To sytuacje, które stresują każdego człowieka. Niektórzy czują blokadę przed nawiązywaniem nowych kontaktów, inni zaś mają obawy przed przebywaniem w nowym miejscu. Jeśli to Ciebie też dotyczy, to wchodząc do Klubu STREFA 3L natychmiast o tym zapomnisz!

Gdy zawitasz do naszego klubu już w samym progu przywita Cię uśmiechnięty trener/fizjoterapeuta, który będzie się Tobą opiekował. To on pomoże Ci zapoznać się z naszym klubem, wskaże poszczególne jego miejsca po to byś czuł się pewnie. Swoje pierwsze kroki skierujesz do szatni. Po przebraniu się w wygodny strój będziesz gotowy na nową przygodę!

Zdajemy sobie sprawę, że w głowie osoby początkującej pojawia się wiele różnych, czasami nawet sprzecznych myśli. Czy to jest dla mnie? Co ja tu robię? Czy sobie poradzę? Twój opiekun postara się Ciebie wprowadzić w atmosferę klubu i w świat aktywności fizycznej. To nasza specjalność! Na początku się poznacie- trener przeprowadzi z Tobą szczegółowy wywiad dotyczący Twoich celów treningowych, stanu zdrowia, dotychczasowego doświadczenia treningowego, następnie zrobi Ci analizę składu ciała.

Pamiętaj, że podczas spotkania będziesz mógł zadawać pytania jakie tylko chcesz, nie ma złych pytań. Jesteśmy tu dla Ciebie. Kto pyta nie nie błądzi.

Trener doradzi Ci jaki trening wybrać i jak trenować, aby ćwiczeni były efektywne, bezpieczne i dopasowane do Twoich możliwości. Naszymi trenerami są również fizjoterapeuci dlatego jeżeli masz dysfunkcje aparatu ruchu w naszym klubie nie musisz być zdyskwalifikowany. Będziesz miał szansę na kompleksowe podejście do tematu poprawy stanu Twojego zdrowia, ponieważ w klubie jest również gabinet fizjoterapeutyczny i masażu. Strefa 3L to również doskonałe miejsce relaksu!

Trener zapozna Cię z obsługą wszystkich maszyn. Pokaże w jaki sposób prawidłowo ćwiczyć, na co zwrócić uwagę. Wykonasz też proste testy siły, aby na podstawie tego wyniku obciążenie było adekwatne do Twoich możliwości i celu treningowego. Poznasz też ćwiczenia rozciągające, które świetnie niwelują dolegliwości bólowe np. pleców i zwiększają zakres ruchomości w stawach. Gwarantujemy, że w naszym klubie zaopiekujemy się Tobą kompleksowo. Mamy świetne narzędzie, które nam to umożliwia i jest również jednocześnie programem motywacyjnym.

Jeżeli zdecydujesz się z nami realizować swoje cele to będziesz mógł wziąć udział w autorskim programie ,,10 kroków do Twojego sukcesu”, które przybliżą Cię do zdrowego stylu życia i pomogą wytworzyć dobre nawyki. Każdy sukces zaczyna się od zrobienia pierwszego kroku. Wiemy, że wiele osób trenujących boryka się ze słabnącą motywacją. Twój sukces zależy od Ciebie, ale pamiętaj, że masz też nas! Wierzymy w Twoją determinację, ale to Ty musisz zrobić pierwszy krok.

Program opiera się na 10 etapach, który łącznie trwa 3 miesiące. Co będziesz robić podczas wyzwania?

– konsultacje z trenerem
– analizy składu ciała
– indywidualne spotkanie i rozciąganie z fizjoterapeutą
– określona liczba jednostek treningowych do odbycia
– edukacja

Na koniec programu wręczamy nagrodę rzeczową w postaci torby treningowej.
Pozostałe nagrody to wytrwałość, satysfakcja, lepsza sylwetka, kondycja i zdrowie.

Lubimy dopieszczać naszych klubowiczów, dlatego każdy z nich na samym początku przygody z nami dostaje od nas rewelacyjną książkę dotyczącą odżywiania. Znajdziesz w niej odpowiedzi na pytania: Kiedy zjeść? Ile zjeść? I przede wszystkim co zjeść?

Pamiętaj, że cały czas będziesz pod opieką trenera, który regularnie będzie dokonywał analizy Twoich postępów, poprawiał przy wykonywaniu ćwiczeń i odpowiadał na Twoje pytania. U nas zawsze otrzymujesz też wodę, ręcznik i owoce.

Strefa 3 L to miejsce spotkań.

Trening to czas dla Ciebie, to moment, w którym zmieniasz siebie. Może zachęcisz do treningu swoją rodzinę lub przyjaciół? U nas możesz miło spędzać z nimi czas. Po treningu możesz też liczyć na zjedzenie na miejscu zdrowych posiłków, które oferuje klub. Będziesz mieć szansę na nawiązanie nowych kontaktów. A może będziesz chciał nas odwiedzać nie tylko w celu odbycia treningów, ale dasz się zaprosić na różne eventy np. wykłady z dietetyki, badania diagnostyczne, warsztaty z oddychania itp.?

Gdy masz wątpliwości, co do wyboru klubu, miejsca do ćwiczeń, to je rozwiejemy. STREFA 3L jest miejscem dla Ciebie. To kameralny klub, który nie ma nic wspólnego ze standardowym klubem fitness. Pomożemy Ci osiągnąć cele i doprowadzimy Cię na Mont Everest Twoich oczekiwań. Strefa 3L #więcej niż trening.

Zapisz się na trening Milon! Zapisz się

Trening EMS w Koszalinie: Zapisz się!

Trening EMS w Szczecinie: Zapisz się!

www.strefa3l.pl

Long Life Lounge

Opublikowano rok temu